Witamy na stronie klasowej...

Wychowawczyni: Elżbieta Cedro

Plan Lekcji na rok 2020/2021

Ślubowanie klasy I

W czwartek 22.10.2020r. uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. Po złożeniu przysięgi Pani Dyrektor Ewa Przedpełska dokonała symbolicznego pasowania na ucznia dotykając kolorowym ołówkiem, jak czarodziejską różdżką ramion pierwszoklasistów. Wszystkim pasowanym pierwszakom życzymy samych sukcesów w nauce oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Żywa lekcja przyrody

Dnia 2.10.2020 uczniowie klasy I uczestniczyli w żywej lekcji przyrody. Mieli okazję obejrzenia wystawy egzotycznych zwierząt, o których życiu dowiedzieli się wielu ciekawych informacji. Istotnym elementem tej lekcji była możliwość dotknięcia i potrzymania tych niezwykłych zwierząt.

Dzień Chłopaka

Dziewczęta z klasy I swoim kolegom życzą dużo uśmiechu 🙂

Dzień lekcji innej niż wszystkie…

Dzień Pustej Klasy jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na Świeżym powietrzu. Uczniowie klasy I, aby uczcić Dzień Pustej Klasy, wybrali się na pieszą wycieczkę do lasu. Piątek 25 września był dla uczniów okazją do bliskiego kontaktu z przyrodą, do jej uważnej, czułej obserwacji i beztroskiego celebrowania jej piękna jesienią.