Ślubowanie klasy I

W czwartek 22.10.2020r. uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. Po złożeniu przysięgi Pani Dyrektor Ewa Przedpełska dokonała symbolicznego pasowania na ucznia dotykając kolorowym ołówkiem, jak czarodziejską różdżką ramion pierwszoklasistów. Wszystkim pasowanym pierwszakom życzymy samych sukcesów w nauce oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Żywa lekcja przyrody

Dnia 2.10.2020 uczniowie klasy I uczestniczyli w żywej lekcji przyrody. Mieli okazję obejrzenia wystawy egzotycznych zwierząt, o których życiu dowiedzieli się wielu ciekawych informacji. Istotnym elementem tej lekcji była możliwość dotknięcia i potrzymania tych niezwykłych zwierząt.

Dzień lekcji innej niż wszystkie…

Dzień Pustej Klasy jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na Świeżym powietrzu. Uczniowie klasy I, aby uczcić Dzień Pustej Klasy, wybrali się na pieszą wycieczkę do lasu. Piątek 25 września był dla uczniów okazją do bliskiego kontaktu z przyrodą, do jej uważnej, czułej obserwacji i beztroskiego celebrowania jej piękna jesienią.

,,Dzień Kropki”


Pierwszoklasiści 15 września obchodzili International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Początek dnia rozpoczęliśmy od pogadanki na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie). Tego dnia organizowanych było wiele działań mających na celu pomóc dzieciom odkryć ich talenty, poznać ich mocne i słabe strony. Motywem przewodnim tego dnia była KROPKA. Uczniowie wykorzystali ją nie tylko do wspólnych zabaw ruchowych ale również do stworzenia pięknych prac plastycznych.

Dzień Mamy i Taty 2020

Dziś święto wszystkich Mam 🙂🎂🎉 To szczególny dzień, dlatego zawsze świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty razem w szkole. Były wiersze, tańce, piosenki, chwile wzruszeń i uścisków. Tym razem troszeczkę inaczej, ale tak samo od serca 🥰💋❤️

Dziś święto wszystkich Mam 🙂🎂🎉 To szczególny dzień, dlatego zawsze świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty razem w szkole. Były wiersze, tańce, piosenki, chwile wzruszeń i uścisków. Tym razem troszeczkę inaczej, ale tak samo od serca 🥰💋❤️ Moje kochane zerówiaki i rodzice nagrali filmiki 👧👦👨‍👩‍👧‍👦 Efekt miał być nieco inny, ale Pani Marietka uczy się dopiero technologii, więc jak się uda dodam film w całości ze zdjęciami 👩‍🏫 Dzień Mamy i Taty 2020 zdalnie 😁 Pozdrawiam 😙🤗🤩

Opublikowany przez Mariettę Falkowską Wtorek, 26 maja 2020

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 23.01.2020 roku zerówka przygotowała dla wszystkich Babć i Dziadków wyjątkową uroczystość z okazji ich święta…

A oto ich część przedstawienia.
Jak widać dali radę z pierwszym przedstawieniem w życiu!

Dziękujemy babcią i dziadkom za ich brawa.
Dziękujemy wychowawczyni Pani Marietcie Falkowskiej za przygotowanie uczniów, a rodzicom za pomoc przy organizacji…

A wszystkim Wielkie Serce!