Zapraszamy do udziału w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

Okres Świąt Bożego Narodzenia stwarza doskonała okazję do integracji społeczności lokalnej. Jest czasem spotkań i chwil spędzonych z bliskimi, a także czasem pojednania, wybaczania i  śpiewu kolęd przy wspólnym stole. Stwarzając możliwość zaistnienia w środowisku gminnym Szkoła Podstawowa w Wielkich Radowiskach po raz kolejny pragnie przygotować Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Co roku odbywał się on w Wiejskim Domu Kultury. Niestety w tym roku ze względu ma epidemie postanowiliśmy przygotować go w wersji on – line. Zapraszamy do udziału całą społeczność naszej gminy, dorosłych i dzieci, rodziny, zespoły i solistów.

Zadaniem uczestników będzie przygotowanie kolędy lub pastorałki ( do instrumentalnego podkładu muzycznego) oraz przesłanie nagranego filmu do organizatora  do dnia 10 stycznia 2020 roku na  adres agnieszka.galczewska@radowiska.pl  Z nadesłanych utworów stworzony zostanie  film, który ukaże się  30 stycznia 2020r na stronie szkoły radowiska.pl o godz. 16.00

Dla uczestników przewidziano pamiątkowe upominki.

W załączniku przesyłamy kartę zgłoszenia udziału  przegląd oraz zgodę na publikację wizerunku i utworu. Proszę wypełnić, podpisać i odesłać scan na adres agnieszka.galczewska@radowiska.pl .