15 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wspaniale zaprezentowali program artystyczny, w którym nie zabrakło humoru i wzruszeń. Dzieci przygotowały zabawną parodię wiersza „Pan Kotek był chory i leżał w łóżeczku”, która wywołała wiele uśmiechów wśród publiczności.
Wyjątkowym punktem programu był występ Aleksandra Szczepanowskiego, ucznia klasy III, który zagrał na trąbce m.in. „Sto lat” dedykowane wszystkim nauczycielom.
Podczas uroczystości odbyła się także Gala Oskarów dla Nauczycieli, podczas której wyróżniono pedagogów w różnych kategoriach — z humorem, wdzięcznością i serdecznością. Wójt Gminy Dębowa Łąka Mateusz Rutkowski oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty Agnieszka Galczewska, wraz z Dyrekcją szkoły, wręczyli nagrody uznania dla pracowników szkoły.
Całość przebiegła w niezwykle miłej i radosnej atmosferze, a występ szkolnego chóru pięknie dopełnił ten wyjątkowy dzień.
